טיפולים אסתטיים בבאר שבע

טיפולים אסתטיים בבאר שבע

 טיפולים אסתטיים הם טיפולים לא פולשניים ללא התערבות כירורגית המביאים תוצאות פנומנליות הניכרות כבר מתום הטיפול. 

בעבר הלא רחוק טיפולים אסתטיים נעשו תחת ידיו המוסמכות של המנתח והיו כרוכים בהרדמה ובתהליך התאוששות ממושך שרק לאחריו היה ניתן לראות את התוצאות המבוקשות.

כיום הטיפולים האסתטיים החליפו כמעט את ההליכים הכירורגיים ובזריקת פלא (אפשר בהחלט לקרוא לה כך) אפשר לחדש ולרענן את המראה שלנו ולהיפטר מקמטוטים, שקעים וכל השלכה של תהליכי הזקנה הנכרים בכולנו.

זקנה איננה דבר אסתטי לכל הדעות והיא נותנת אותותיה במהלך השנים, כאשר המקום הבולט ביותר הם הפנים, שבהם ניכר הגיל בדמותם של קמטים, שקעים, צניחה של העור, אבדן הנפח בעור, כתמים הפוגעים באסתטיקה ומבגרים מאוד את המראה.

הטיפולים האסתטיים הם בשורה שגרמה לנו להתעמת בדרכיו של הטבע ומסייעים לנו להמיר את המראה שלנו שיתאם את ההרגשה הצעירה שעדיין פועמת.

בטיפול קצר ויעיל אתם יכולים לשנות כל פגם או חוסר אסתטיקה המפריעה לכם, והתוצאות לא יאחרו לבוא..

מגוון טיפולים:

הטיפולים האסתטיים המתבצעים במרפאתו של ד"ר זרצקי :                                       

  1. מילוי קמטי הבעה:                                                                                                                 

קמטי הבעה הם הקמטים הנוצרים בפנינו כתוצאה מפעילות השרירים הנובעת משינוי בהבעות הפנים. 

ישנם שני סוגים של קמטי הבעה:

* קמטים סטטיים: אלו הם קמטים קבועים שנוצרו במהלך שנים של תנועת השרירים בפנים והם  נשארים בפנים גם לאחר שפעולת השריר מסתיימת.

לדוגמא: במהלך חיוך נוצרים קמטים שאינם נמחקים גם לאחר שמסיימים לחייך.

* קמטים דינאמיים:  אלו הם קמטים הנוצרים רק בעת פעולת השרירים, דהיינו בזמן הבעת הפנים והם נעלמים לאחר שפעולת השרירים מסתיימת.

 

  1. מילוי והדגשת עצמות לחיים:

זה אחד הטיפולים המפיחים חיים במראה העייף שנוצר בפנים עם השנים.

בתהליך הזקנה העור מאבד מגמישותו ומנפחו כתוצאה מאיבוד הקולגן מתחת לעור וזה יוצר מראה עייף ומבוגר שניתן לשפר במספר טיפולים קצרים שניתן להבחין בתוצאותיהם כבר מהטיפול הראשון.

  1. עיצוב סנטר:

עקב איבוד הנפח של העור וגמישותו העור צונח ונוצרים קמטים, הסנטר באופן טבעי הוא המקום בו "מתנקזת" הצניחה של עור הפנים וזה יוצר מראה מקומט ולא אסתטי.                 

באמצעות מספר טיפולים אסתטיים ניתן לחדש את המראה ולשנות את מרקם העור ע"י הענקת נפח וגמישות לאזור הסנטר.

  1. עיבוי שפתיים:

טיפול מילוי שפתיים מיועד ליצירת מראה אסתטי בפנים, שכן השפתיים הן מרכז הפנים. למעט מראה משופר ויפה של השפתיים טיפול מילוי שפתיים פותר בעיות של חוסר סימטריה בשפתיים, כגון: שפה דקה שפה עבה וכן על הדרך ממלא קמטוטים קטנים סביב השפה.