עיצוב קו הסנטר

עיצוב קו הסנטר

עיצוב סנטר הוא טיפול המיועד להשלים את המסגרת של הפנים שתהיה סימטרית ואסתטית לשאר אברי הפנים. לסנטר יש השפעה עצומה על המסגרת של הפנים ועצם מיקומו מעניק את האיזון המושלם לפנים.

עיצוב קו הסנטר
נזקי הזקנה מתחילים בדרך כלל בעשור השלילי לחיינו, כמובן שזה מאוד אינדיבידואלי לכל אחד, אך באופן כללי זה הזמן שמודיע לנו חגיגית שהשתנינו, התבגרנו וזה ניכר הן בפן הרגשי וללא ספק בפן המוחשי.
קמטוטים, שקעים מתחת לעיניים, אבדן הנפח בפנים ושינוי במרקם העור, כל אלו הם רק חלק מנזקי הזקנה המשפיעים מאוד על המראה שלנו ובאופן עקיף גם על הביטחון והתחושה הכללית.

האסתטיקה הרפואית הוא תחום המכיל בתוכו מגוון גדול מאוד של טיפולים המיועדים לשפר את המראה וההרגשה הכללית. מילוי שקעים מתחת לעיניים, בוטוקס בשפתיים, מילוי קמטים ואפילו אסתטיקה דנטלית נכללים בפן האסתטי שמעסיק ותמיד יעסיק את כולנו – הרי לכולנו השאיפה להיראות ולהרגיש טוב.

מהו טיפול עיצוב סנטר?
עיצוב סנטר הוא טיפול המיועד להשלים את המסגרת של הפנים שתהיה סימטרית ואסתטית לשאר אברי הפנים. לסנטר יש השפעה עצומה על המסגרת של הפנים ועצם מיקומו מעניק את האיזון המושלם לפנים. כאשר מתחילים נזקי הזקנה להופיע, הסנטר יהיה המקום הבולט בו יהיו ניכרים נזקים אלו.

מה קורה לסנטר בתהליך ההזדקנות?
בתהליך הזקנה העור מאבד מנפחו עקב ירידה ביצור הקולגן והאלסטין האחראיים לגמישות ורכות העור, ירידה בנפח גוררת אחריה שינוי במרקם העור עקב צניחתו ואלו הם הקמטים המוכרים לנו.
מעצם היותו איבר מרכזי בפנים, התוחם את מסגרת הפנים, הסנטר מושפע באופן ישיר מהזדקנות שאר איברי הפנים. איבוד נפח באזור הלחיים יגרום לצניחת העור עד לסנטר ובכך נוצר מראה רפוי ומקומט.

 

דרכי טיפול – עיצוב סנטר
ניתן לשפר ולהצעיר את מראה הסנטר במהירות ובקלות. כיום הטיפולים האסתטיים המוצעים לשיפור המראה והצערת העור נעשים בשיטה לא פולשנית, אם בעבר כל טיפול היה מצריך ניתוח הרי שהיום כמעט שלא צריך עירוב כירורגי (כמובן שכל מקרה לגופו). טיפול עיצוב סנטר נעשה באמצעות הזרקת חומר מילוי לסנטר, חומר המילוי מחזיר נפח לאזור הסנטר וממזער משמעותית את הצניחה שלו וכמובן גם את מרקם העור, כך שאחרי הטיפול תוכלו להיפרד לשלום מהקמטים סביב.

תוצאות ותופעות לוואי עיצוב סנטר
הטיפולים האסתטיים ובכללם כמובן גם טיפול עיצוב סנטר אינם כרוכים בתופעות לוואי משמעותיים, מדובר בנפיחות ואדמומיות קלה הנוצרת באופן טבעי בהליך הטיפול והיא חולפת מעצמה עד מספר ימים. 

תוצאות הטיפול ניכרות מיד לאחר חלוף הנפיחות וכבר מתום הטיפול תרגישו בהבדל מהותי במראה ובהרגשה.