טיפול יישור שיניים באר שבע

יישור שיניים

טיפול יישור שיניים נעשה באמצעות עזרים שונים היוצרים לחץ ומתיחה על מערך השיניים עד שמביאים אותם לקו אחיד וישר שיעניק לכם חיוך מושלם ואסתטיקה דנטלית טובה.

טיפול יישור שיניים

הקפדה ושמירה על בריאות השן חשובים לאין שיעור אם אנחנו רוצים להימנע מבעיות שיניים חמורות, שנובעות מהזנחה בטיפול והיגיינת הפה או מחלות שיניים שונות שיכולות להתרחש גם כשמשתדלים לשמור על היגיינת הפה, בשל גנטיקה וכן בעיות אסתטיות בשיניים ובפה עצמו.

שיניים פגומות, בולטות, עקומות, הצומחות באופן לא אסתטי הן מראה לא נעים ולא אסתטי כלל. טיפול יישור שיניים נעשה באמצעות עזרים שונים נראים ובלתי נראים היוצרים לחץ ומתיחה על מערך השיניים עד שמביאים אותם לקו אחיד וישר שיעניק לכם חיוך מושלם ואסתטיקה דנטלית טובה.

יישור שיניים – השיטות השונות

אחת הדרכים המאוד נפוצות כיום ליישור שיניים היא גשר מתכתי המורכב על מערך השיניים וכרוך במתיחות אחת לכמה זמן, טיפול תומך של יישור שיניים הוא שימוש במרכב המתלבש על מערך השיניים, מה שמוכר כ "פלטה".

דרך נוספת הצוברת תאוצה של ממש בשנים האחרונות היא שימוש באמצעים "בלתי נראים". יישור שיניים הוא תהליך ואין שום סיבה שבמשך כל התהליך תאלצו להסתובב עם מראה לא אסתטי עד שתושג תוצאת יישור השיניים.

שיטה נוספת הקיימת בתחום נקראת גשר פנימי.  מדובר באותם סמכים המוצמדים על גבי השן רק שהם מוצמדים לחלק הפנימי של השן ולא החיצוני וכך לא רואים אותם. היתרון הבולט של שיטה זו הוא כמובן האסתטיות החיצונית משום שהסמכים אינם נראים וכן הימנעות מכתמים על גבי השיניים, יחד עם זאת צריך גורם מאוד מוסמך ומקצועי לבצע במיומנות את הטיפול וכן יש צורך בתקופת הסתגלות של המטופל.

 

שיטה אחרת ופופולארית ליישור שיניים נקראת גשר שקוף. בהליך זה מורכבת על השיניים פלטה שקופה, אשר מותאמת באופן אישי לפיו של כל מטופל. השימוש בפלטה נעשה לאורך כל שעות היום  למעט ארוחות וצחצוח שיניים. יתרונה הבולט של שיטה זו הוא שמירה על היגיינת הפה בכל ההליך הרפואי ועד ליישור שיניים המבוקש.

סיכום:

כל השיטות אשר צוינו לעיל למטרת יישור שיניים כשירות וטובות וכולן משיגות את התוצאה המבוקשת, השוני נמצא בדרכי הטיפול אשר משתנות מאדם לאדם.